Skip Hop Mata edukacyjna Explore & More

Skip Hop Mata edukacyjna Explore & More

Wielofunkcyjna, melodyjna mata dla najmłodszych z mnóstwem interaktywnych zabawek

Skip Hop
48h
479,00 zł

Matę edukacyjną EXPLORE & MORE AMAZING ARCH™, jak wszystkie zabawki z kolekcji EXPLORE & MORE, wyróżnia design i niespotykane rozwiązania. Poszczególne elementy maty, zostały zaprojektowane tak, by wraz z upływającymi miesiącami zabawka „rosła z dzieckiem” oraz odpowiednio stymulowała jego zmysły.


MIĘKKO, MIŁO, BEZPIECZNIE

Mata, wykonana jest z miękkiego, wysokogatunkowego materiału o różnorodnej, kontrastowej fakturze. Niektóre fragmenty maty kryją w sobie niespodzianki – za pomocą dotyku, maluszek odkrywa ich szeleszczące, magiczne dla zmysłów właściwości.

ZABAWA NA PLECKACH, BRZUSZKU I … NA SIEDZĄCO

Matę edukacyjną EXPLORE & MORE wyposażyliśmy w AMAZING ARCH™ - innowacyjny, wielozadaniowy pałąk. W zależności od potrzeb i etapu rozwoju dziecka AMAZING ARCH™ montuje się nad matą lub u boku maty. 

Pałąk zamontowany nad matą dedykowany jest maleństwom, które ciekawie obserwują świat leżąc przede wszystkim na pleckach. Kiedy niemowlę zaczyna podejmować pierwsze próby samodzielnego podnoszenia główki - wystarczy przepiąć pałąk z zabawkami na bok maty, podłożyć pod ramionka wygodną poduszeczkę Tummy Time  i … rozkoszować się widokiem dzielnie trenującego nową umiejętność maluszka! A gdy dziecko w końcu usiądzie … boczne ustawienie pałąka i nieskrępowany dostęp do intrygujących zabawek niezmiernie je ucieszy! Co tu dużo mówić… Z EXPLORE & MORE czas może płynąć, a zabawom nie ma końca!

AMAZING ARCH™ RAZ JESZCZE

Innowacyjny pałąk AMAZING ARCH™ ma jeszcze jedną zaletę. Może służyć jako statyw! Tuż za lusterkiem znajduje się specjalna kieszonka, w której bezpiecznie zamocujesz smartfon. Maluszek przeglądający się w lusterku nawet nie zauważy obiektywu, więc aparat zarejestruje prawdziwie cudne i niepowtarzalne momenty. Jeśli Wasi bliscy lubią video-rozmowy - obserwowanie i zagajanie do zabawy kochanego krewnego sprawi im mnóstwo radości i zrekompensuje chwilową nieobecność.

UROCZE ZABAWKI

Pomysłowe zabawki o walorach edukacyjnych to znak rozpoznawczy kolekcji EXPLORE & MORE. I tym razem projektanci SKIP HOP przygotowali dla najmłodszych coś wyjątkowego! 

Lisek uwielbia ruch i melodyjne dźwięki, a jego żywiołem jest taniec. Gdy coś ciekawego zadźwięczy w jego pobliżu - natychmiast zaczyna się rytmicznie poruszać! Wrażliwe lisie uszko reaguje na najróżniejsze dźwięki - w tym również na wesołe gaworzenie dziecka i dzwonek telefonu.

Gryzak-Jeżyk pięknie gra „If You’re Happy And You Know It Clap Your Hands”.

W przezroczystym brzuszku Pszczółka przenosi grzechoczące, bajecznie kolorowe koraliki. 

Sówka niestrudzenie bawi się w chowanego. Gdy pociągniemy za chmurkę-gryzak - wyskoczy ze swojej kryjówki i zahuka sowie huu-huuuu.

Rozmiar: 96,5 × 96,5 x 50,8 cm

Zabawka wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV.

Łatwo się ją składa, rozkłada. 

No customer comments for the moment.

Skip Hop Mata edukacyjna Explore & More

Skip Hop Mata edukacyjna Explore & More

Wielofunkcyjna, melodyjna mata dla najmłodszych z mnóstwem interaktywnych zabawek

Napisz opinię

Śledź nas na Facebooku