Informacje o dostawie

Szanowni Państwo

Zamówienia, które zostały złożone przed godziną 13:00 (opłacone przez PayU lub za pobraniem) są wysyłane tego samego dnia. Przy wyborze dostawy kurierem macie Państwo pewność, że paczka dotrze już następnego dnia. Dotyczy to produktów oznaczonych jako dostępne w 24h.  Prowadzimy również sklep na platformie Allegro. Może się tak zdarzyć,że pomimo informacji, iż produkt oznaczony jest jako - dostępność 24 H może go braknąć. 

Dostawy z produktami przychodzą praktycznie każdego dnia, staramy się, aby stany magazynowe były jak najczęściej uzupełniane.

1. KURIER DPD  - Przesyłka dotrze do Państwa już następnego dnia w cenie 13,50 zł przy płatności z góry lub 18 zł przy płatności za pobraniem. Przesyłka gratis obowiązuje przy zamówieniach od 199 zł.

KURIER INPOST - 9 zł płatność z góry i 15 zł płatność przy odbiorze.

2. POCZTA POLSKA - Przesyłka priorytetowa w cenie 14 zł lub 19 za pobraniem. W tym wypadku czas dostawy zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od dnia nadania paczki. Przesyłka gratis obowiązuje przy zamówieniach od 199 zł.

WYSYŁAMY RÓWNIEŻ TOWAR ZA GRANICE. W celu uzgodnienia najkorzystniejszej dla Państwa ceny prosimy o kontak email biuro@bumik.eu, poprzez CZAT na naszej stronie, lub telefonicznie. 


Śledź nas na Facebooku