JAK POSKROMIĆ BAŁAGAN W POKOJU DZIECKA?

JAK POSKROMIĆ BAŁAGAN W POKOJU DZIECKA?

Klocki, lalki i spółka, czyli jak poskromić bałagan

Utrzymanie względnego porządku w pokoju dziecka jest codziennym wyzwaniem każdego rodzica.  Wizja nadepnięcia na klocek Lego to koszmar spędzający sen z powiek, z kolei dzieciaki przejawiają niezwykłą zdolność do instynktownego omijania przeszkód na podłodze, co nie pomaga w nakłonieniu ich do utrzymania minimum ładu w swoich królestwach. W zasadzie opcje są dwie – pogodzić się z codzienną walką o to, by pokój nie przypominał pola bitwy lub znaleźć sprytne rozwiązania, które sprawią, że zabawki „same” zaczną odkładać się na miejsce. My stawiamy na to drugie!

Największymi sprzymierzeńcami w walce z wszechogarniającym bałaganem są wszelkiej maści pojemniki, pudełka i kosze.

 

 

Naszym faworytem jest zdecydowanie worek na klocki i zabawki Play & Go. Po rozłożeniu staje się wygodną matą o średnicy 140 cm, a po skończonej zabawie wystarczy ściągnąć  troczki by cała zawartość znowu znalazła się w środku. Żadnego zbierania, przesypywania i układania. Genialne w swej prostocie! W ofercie naszego sklepu znajdziecie kilkanaście wzorów worków Play & Go, które dzięki swojemu wyjątkowemu designowi świetnie dopasują się do każdego  wnętrza.

 

 

Dla miłośników zwierząt, mamy w asortymencie wyjątkowe produkty firmy 3 Sprouts. Zgrabne pudełka i pojemne kosze pomieszczą bez problemu wszystkie dziecięce skarby, przy okazji stając się ozdobą pokoju. Wykonane z najwyższej jakości materiałów i dodatkowo wzmocnione są bezpieczne, wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Mnogość wzorów można wykorzystać jako element pomocny przy nauce segregacji zabawek. Wyjątkowe wzornictwo zachwyci z pewnością zarówno dziecko jak i rodzica.

 

Fani minimalizmu również znajdą u nas coś dla siebie. Marka Done By Deer postawiła na proste w formie i niezwykle praktyczne metalowe półki na książki i drobiazgi. Ich wszechstronne zastosowanie pozwala na umieszczenie w dowolnym miejscu, od biurka po ścianę. W każdym z nich wyglądają fantastycznie, zachowując przy tym swoją funkcję. To propozycja dla tych, którzy lubią proste i nieprzekombinowane rozwiązania.

Porządek w pokoju dziecięcym nie musi być tylko mrzonką. Czasem wystarczy odrobina zachęty w postaci atrakcyjnych akcesoriów do przechowywania i porządek zrobi się sam.

 

Śledź nas na Facebooku