Lista produktów producenta: Bug Brush

BugBrush został zaprojektowany z jasną misją - czyszczenia zębów bezstresowo, zapewniając przy tym świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Pielęgnacja pierwszych ząbków jest tak samo ważna jak pielęgnacja zębów stałych u dorosłych. Zdrowe zęby mleczne są podstawą dla zdrowych zębów stałych, zapewniają poprawną wymowę oraz rzecz jasna potrzebne są do spożywania codziennych posiłków. W większości przypadków próchnica dopada Maluchy w pierwszych 12 miesiącach od czasu pojawienia się  pierwszych zębów. Dlatego utrzymanie w czystości ząbków Waszych Pociech jest tak ważne ale jak trudne dla wielu rodziców.Mycie zębów dwa razy dziennie jest konieczne, choć jakże trudne do wykonania. Często jest to codzienna walka, która sprawia że dziecko jest  zniechęcone i złe a rodzice zaniepokojeni i zestresowani.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
BugBrush Gryzak Szczoteczka - od pierwszego ząbka
Innowacyjna szczoteczka przeznaczona dla dzieci już od pierwszego ząbka. BugBrush został...
Innowacyjna szczoteczka przeznaczona dla dzieci już od pierwszego ząbka. BugBrush został zaprojektowany z jasną misją - czyszczenia zębów bezstresowo, zapewniając przy tym świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom.
Promocja!
75,00 zł 65,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku