Dla mam Jest 2 produktów.

Macierzyństwo to wiele uśmiechu i radości, ale i spora odpowiedzialność i nie zawsze łatwe zadanie. Staramy się przedstawić Państwu produkty, które ułatwią codzienną opiekę nad naszymi pociechami, a także przygotują przyszłe mamy i pomogą w okresie ciąży. Znajdziecie tu innowacyjne, pomysłowe produkty zaprojektowane właśnie z myślą o rodzicach. ...

Macierzyństwo to wiele uśmiechu i radości, ale i spora odpowiedzialność i nie zawsze łatwe zadanie. Staramy się przedstawić Państwu produkty, które ułatwią codzienną opiekę nad naszymi pociechami, a także przygotują przyszłe mamy i pomogą w okresie ciąży. Znajdziecie tu innowacyjne, pomysłowe produkty zaprojektowane właśnie z myślą o rodzicach. Wszystko co ułatwi codzienną higienę dzieci, oraz zapewni wygodę podczas karmienia i niezbędną pomoc w kuchni. Pomysłowe i designerskie organizery, które pomogą w utrzymaniu ładu i porządku, tak by wszystko było zawsze pod ręką. Akcesoria i torby dla mam, które sprawdzą się w każdej sytuacji, ale też pozwolą na odrobinę szyku i elegancji.

Więcej Mniej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
48h
Benbat Wygodny Uchwyt Do Fotelika Dziecięcego
Praktyczny gadżet, który ułatwi przenoszenie Maluszka. Izoluje rękę rodzica od twardego,...
Praktyczny gadżet, który ułatwi przenoszenie Maluszka. Izoluje rękę rodzica od twardego, niewygodnego elementu. Dodatkowo posiada zaczepy na ulubione zabawki dziecka. Pasuje do wszystkich fotelików.
czekamy na dostawę
Pierwsza Pomoc Dla Dzieci i Rodziców 30 Przypadków
Poradnik dla rodziców pierwsza pomoc w przypadku nagłych wypadków. Jak szybko i skutecznie...
Poradnik dla rodziców pierwsza pomoc w przypadku nagłych wypadków. Jak szybko i skutecznie poradzić sobie w stresujących sytuacjach kiedy nasze dziecko uległo wypadkowi. Poradnik został stworzony pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Śledź nas na Facebooku